Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zacinający się 1-bieg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zacinający się 1-bieg

    kropeck,

    bardzo chętnie, ale się boję o blachy ops: . Mam plan zrobić wycieczkę z rodziną do Krk, oczywiście spanie w Jaworznie w pt-sob w wiadomym celu :diabelski_usmiech

  • #2
    Zacinający się 1-bieg

    Witam, czasem gdy auto jest jeszcze nie rozgrzane i ruszę to 1-bieg się zacina i nie mogę przebić na 2-kę. Muszę przyhamować, puścić sprzęgło i dopiero wtedy wcisnąć raz jeszcze i zmienić na 2-kę. Jak do tej pory takie sytuacje zdarzały mi się na szczęście stosunkowo rzadko i tylko na zimnym silniku. Niemniej, jest to niepokojące, co może być powodem?

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Mam podobnie, z tym że u mnie jedynka na zimnym nie chce za bardzo wchodzić, jak się rogrzeje, to jest ok. Najprawdopodobniej olej w skrzyni już nie jest w najlepszej kondycji i póki jest zimny to stawia większy opór. dokładne tak samo miałem w Vectrze B
      Stefan_KTP

      Komentarz


      • #4
        macie zupelnie rozne auta
        co do diesla to sie niw wypowiem, co do 1,6 to jest na forum watek o tym - skrzynia biegow jest felerna

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Marx
          co do 1,6 to jest na forum watek o tym - skrzynia biegow jest felerna
          tak ale chyba raczej nieraz jest problem z wrzuceniem jedynki (przynajmniej u mnie).
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #6
            Mialem kiedys podobny przypadek z moja niunia , pomogla regulacja na wybieraku 5 min zabawy i bylo po klopocie ,

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X